Δραστηριότητες Εφημερίδα Διαπασών Στη Διαπασών 11ο Τεύχος
Στη Διαπασών 11ο Τεύχος

pdfΣτη Διαπασών 11ο Τεύχος

Αγαπητοί αναγνώστες,

Σε αυτό το τέταρτο και τελευταίο τεύχος για τη φετινή χρονιά γράψαμε για τις επιτυχίες της εφημερίδας μας και τι καταφέραμε να κάνουμε ως τώρα, για τις συναυλίες και τις εκδηλώσεις του Μουσικού Σχολείου ?ένα σχολείο που δεν σταματά να έρχεται σε διάλογο με την κοινωνία της Πρέβεζας, και όχι μόνο-, για τα συγκροτήματα που μας κίνησαν το ενδιαφέρον, για τη μουσική γενικότερα φυσικά, για ποιητές και σκηνοθέτες που γνωρίσαμε...

Σας ευχαριστούμε για μια ακόμη φορά για την αναγνωστική σας στήριξη και ανανεώνουμε το ραντεβού μας για το Σεπτέμβρη του 2017!

Ιδιαίτερες ευχαριστίες να εκφράσουμε προς τους καθηγητές κ. Πέτρο Τσολάκη και κ. Μαρία Τερζή για την πολυποίκιλη βοήθειά τους σε αυτό μας το εγχείρημα!

Καλή ανάγνωση!

Η συντακτική ομάδα