Δραστηριότητες Εφημερίδα Διαπασών Στη Διαπασών 6ο Τεύχος

Εξώφυλλο 6ο Τεύχος

pdfΣτη Διαπασών 6ο Τεύχος

Αγαπητοί αναγνώστες,

Για μια ακόμα φορά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε από καρδιάς για τη στήριξή σας, χωρίς την οποία δεν θα είχαμε καταφέρει σήμερα να εκδίδουμε το τρίτο τεύχος για τη φετινή χρονιά, με ιδέες και άρθρα ήδη σε αναμονή και για το επόμενο (και τελευταίο για φέτος?).

Η αρχική όρεξη για την αναβίωση της σχολικής εφημερίδας, η διάθεση να ακουστεί η φωνή μας και να επικοινωνήσουμε μαζί σας, έχουν ενσταλάξει πραγματική αγάπη σ? αυτό το έντυπο και η χαρά μας είναι διπλή, γιατί κι εσείς το αγκαλιάσατε θερμά, γιατί υπάρχουν κάποιοι, οι δικοί μας κάποιοι, που ακούνε τη φωνή μας?

Οφείλουμε και πάλι να σας ευχαριστήσουμε για τη στήριξή σας, που μας δίνει τη δυνατότητα μέσα από αυτήν τη συλλογική προσπάθεια να συνδράμουμε κι εμείς στη βελτίωση των υποδομών του σχολείου μας. Με το ποσό που συγκεντρώθηκε από το δεύτερο τεύχος καταφέραμε να εξοπλίσουμε το σχολείο μας με μια βιντεοκάμερα, απαραίτητη για ένα σχολείο με τόσες εκδηλώσεις στο βιογραφικό του.

Συνεπείς στο ραντεβού μας, λοιπόν, σ? αυτές τις σελίδες, ευχόμαστε καλή ανάγνωση!

Η συντακτική ομάδα